Založení blogu?:// ... prosinec 2011 cca;)
•Proč mám na záhlaví zrovna Demi Lovato? Obdivuji ji za to co dokázala. Dokument, který jsem o ní viděla, mi hodně napověděl, o jejím charakteru. :/ :)) Joo hodně lidí ví, že měla bulimii, ale to není všechno. Mít bulimii nějak od 7 let(počátek rozvod rodičů) až do ještě neurčita:X to je dost těžký. Ještě do toho práce herečky a zpěvačky...

Říjen 2012

Víkend 19-21.10.2012

21. října 2012 v 20:38 | Deniska') |  Denisa*> stories...

Ahojeeeeec:))
Téma: víkend.
Já už od pátku makala. :DD)) Místo trenálu jsem měla přehlídku:DD Kde jsem hosteskovala-vítala hosty, pomáhala zpěvákovi, a s kamarádkou rozdávala korunky, květiny a šerpy pro vítěze soutěže Miss a Mistr (show modelingové agentury). :)):DD V sobotu jsem s taťkou byla na houbách, a dnes k nám dojela teta a bratránek s přítelkyní.:)) Takže jsem neměla ani čas na učení:DDD tak jsem ráda, že je tu zase volno, že jdeme jen 3 dny do školyy!:DDD Ve čtvrtek se segrou a taťkou hezky ana houby:DD pak je mamča uvaří:DD .. pátek nákupy a odpoledne asi odjezd k tetě do Kyjova i se segrou do neděle. Jup, juup!:D:))
*************************************
Jaký byl váš víkend?:P
(↓já, asi před týdnem↓)


Váš Denisááák.

Poznámka z TV :DD

15. října 2012 v 19:30 | Deniska') |  Denisa*> stories...
Čauves, to jsem se rozjela s článkováním , že?:D Začalo mě to zas bavit:DD* ... noo takže mám ,seksy, novinku:DDDNěco takového se jen tak někomu nepoštěstí:)):DD Táákže dneska jsem dostala poznámku z tělocviku, skoro nechápu proč:D makala jsem, a přes švihadla všichni mohly skákat jen dvojšvih a já musela 3 dvojšvihy za sebou ... a několikrát, a prý jsem se ulívala i při rozcvičce a přehazce ... přitom jsem makala! achjoo/// A prej možná dostanu na výzo z tělláku dvojku. Nikdy jsem z TV nedostala horší známku než 1 (nechcu to zakřiknout..), ale asi ji dostanu na výzo, kvuli jedné hodině, brý ne?:D:/
Ke všemu, mi příjde, že poslední dobou už tak nestačím v těláku, jako dřív. Dřív jsem vynikala. . ale teď dneska jsem myslela, že po dopadu ze skoku přes švihadlo, se mi podlomí nohy, když běháme je mi vždycky strašně zle, ..
Nebo mi příjde hnusný, že každou hodinu, i když nemůžu makám, a ostatní holky, nic nedělaj, ukazujou fakáče na úču, ale je nikdy nepotrestá, a já jednou trošku polevím, a už je zle:XX ale zas konkretní jména bych učitelce neřekla, kdo se ulejvá, nejsem podrazačka.
achjooooo......(((

Denča

Celebs & Fans

14. října 2012 v 19:29 | Deniska') |  Celebrites/Celebrity
Muhahaaa, konečně vím jak se kdo jmenuje:D ne,že bych to nějak potřebovala vědět, ale zajimavý to je:PP
No, přiznejme se kdo z nás všechny názvy fandů znal ??:DD nikdo určo,,
Muhaah kdo je váš oblíbenec?:)
Můj jasně že Justin ♥ pak Demi, Jonas, 1D,)) ale jako ráda mám skoro všechny:))Photobucket - Video and Image Hosting

Deeeen

The best song ever <333 .. JB+NM<333

13. října 2012 v 18:55 | Deniska') |  Celebrites/Celebrity

BEAUTY AND A BEAT

Ahojky, takže mám žhavou, božskou novinku:božíííí,božíííí song od mýho nejoblíbenějšího zpěváka Justina Biebera a mé celkem oblíbené zpěvačky Nicki Minaj:)). Klip vyšel včera 12.10.2012 a dnes má už kolem 5,5,milionu shlédnutí!!:)))
Nejsladší je v klipu 0:50 jak se to prostě rozjíždí <3333.
Dávejte si bacha, abyste na klipu nebyli tak závislí jako já, poslouchám ho od včerejšího večera a celý dnešek <333. Stáhla jsem si song i klip, a teď se učím i text:D:))....Jinak včera v X-factoru na Joj (stanice TV) byl Justin asi jen 3 minuty:D, ale za to příští týden tam bude dýýl<33 .Pomáhá totiž porotcovi LA Readovi, který ho částečně objevil,)).
Nestihla jsi včera x factor? Máš šanci znovu shlédnout (dnes s dabingem) na prima love kolem 20hodiny:)).
<3333333 miluju ten song, klip, jeho<3333333
Slyšela jsi už song?:)..(pokud ne, pust si klip, a odpověz na další otázky;),,)
Co na něj říkáš?:)
Co říkáš na klip?:)
Máš rád/a JB?:)
Máš rád/a NM?:)
Radši máš JB nebo NM?:)


♥Papaa Denisa.

Narozeninky:)

5. října 2012 v 13:04 | Deniska') |  Denisa*> stories...
Ahojkyyyy:))
Já před pár dnama:DDDjj, divná fotka:D>>>
Takžee jen takové malé info:P dneska je pátek 5.10. a od středy 3.10. je mi 15!!:D:))) Narodila jsem se ve stejný den jako sestra(Sandra):))*, dostala mě k narozeninám, když jí bylo 7:D:))...takže ta má 22. Zítra k nám dojede celá rodina a budeme slavit, ke všemu máme asi 300 3D filmů:P tak se budem koukat :D:)), zítra taky dostanu nějaký ten dáreček:D .. takže se těším:D:)) Jinak škola zatím dobrý samé jedničky a pár dvojek, ale asi dostanu ze zeměpisu 3-4 chjoo..//...zachvilku si pujdu udělat čínskou polívku.:)) Jinak mám dlouhý růžově nalakovaný nehty, a asi 10lidí každej den se mě ptá: Máš umělý? Gelový?:DDD:)))) a ja že ne:D, ale včera jsem si zlomila na levym palci o spolužáka(( ale rychle to roste, supr!:D:)))
Kdy máte narozeniny?:)
Máte sourozence?:)
Co škola?:D
Jaký máte nehtíčky?:P

Denisa.

Děkuju za návštěvu, doufám, že se ještě někdy uvidíme;**♥
Vaše , Denisa'))♥