Založení blogu?:// ... prosinec 2011 cca;)
•Proč mám na záhlaví zrovna Demi Lovato? Obdivuji ji za to co dokázala. Dokument, který jsem o ní viděla, mi hodně napověděl, o jejím charakteru. :/ :)) Joo hodně lidí ví, že měla bulimii, ale to není všechno. Mít bulimii nějak od 7 let(počátek rozvod rodičů) až do ještě neurčita:X to je dost těžký. Ještě do toho práce herečky a zpěvačky...

Listopad 2012

"Hodně akční" víkend:D:-*

25. listopadu 2012 v 18:05 | Deniska') |  Denisa*> stories...
Šusík;-* Takže, aby sem zase něco přibylo, a aby se zase prostřídalo článkování o celebritách, tak tady něco málo z mého "akčního" víkendu:D..
Sexy fotka.:D

Pátek:Ještě k pátku, pátek byl hodně fajn den, protože jsem v devítce šli jsme se třídou na veletrh středních škol. Den byl super, protože jsem měli sraz až v 9. :DD Na výstavišti jsme byli asi hodku- dvě, a já zůstala ještě s friendama ve městě, zašli jsme do KFC :DD a dom, prtože byla celkem zima. Odpoledne jsem se ještě dobelhala na trenálek a pak už jen zalehla k pc do postýlky, sice jsem usnula jako obvykle kolem půlnoci, ale tak u v postýlce s noťáskem a u televizky jsem jako vždy strávila celý večer:D.
Sobota:Co k tomuhle dni říct:D, sice to bylo včera, ale už si ani moc nepamatuju, co se vlastně dělo:D, joo myslím jsem chvilku udělala pár scio otázeček v testíku a jednousi přečetla něco do školy, a pak jako obvykle lehárko u pc a tv celý den:D. Měla bych se, ale asi začít učit, protože klasika na začátku školního roku samé jedničky, a teď jsem si pokazila asi už tři předměty, takže asi budou trojky na vízo, achjo... Ke všemu jsem v sobotu usnula kolem 3 ráno, omg jsem unavena fakt, že jo:D:XX
Neděle:Další velmi akční den, kdy jsem opět nevystračila nohy z bytu:D, a celý den se zmažila doma. Takže dneska, jsem stihla akorát dopoledne zkouknout Zatmění a pak X factor:D:). A zase jsem zasedla k pc, prvně jsem dělala referát do zeměpisu, ale nakonec to skončilo opět se sims3,:D klasika. Řekla jsem si, že tu budu max. do 5, ale kvůli psaní tohohle článku se mi to o hodinku protáhlo//. Takže, za chvilku mizím, chci aspoň chvilku dělat něco do školy, nebo třeba si kreslit, zopáknout sestavičky do streetu nebo tak:P. Takže vás oběhnu, a pak se loučím, snad jsem už dneska nepůjdu:D. Jinak ve 20.20 je zároveň talent, ale i 2012, takže nevím na co se dívat:X:DD achjo, moje opět "velký" dilema. Tak pa Denda.(:
Jaký byl tvůj víkend?
Jaký jsou tvý známky ve škole?:D

Cinema- TTS_Breaking Dawn Part II ♥

18. listopadu 2012 v 12:09 | Deniska') |  Televizion/Televize
Čusík busík;-*
Mám takovou zprávičku:P..k filmu Twilight :)) .. Takže, když kdysi vyšel první díl- Stmívání, moc jsem ho nežrala:P, holky kolem mě furt šílely jak je to dokonalý, ale mě to nějak nebavilo:D:X a pak jsem byla v kině na Rozbřesk I, asi před půl rokem, a úplně jsem se do toho zabouchla!:D;* byla jsem na něm asi 3× v kině;P.. ostatně design na mým starým blogu:D - Tady... no a v pátek jsem byla se 6 spolužákama na druhé části Rozbřesku♥, taktéž božíí, zase jsem uronila slzičky)).
Takže doporučuji zajít si na Rozbřesk do kina, já to plánuju znova se ségrou a možná pak ještě s kamojdou;P, prostě ten film žeru
Miluju Twilight
Pár fotek najdeš v celém článku.

The end of Jelena?!

12. listopadu 2012 v 17:28 | Deniska') |  Celebrites/Celebrity
Čauko, děcka. Jak je? Co škola, co?;)...Já jako celkem dobrý až na chemii a fyziku:X:D...jinak včera jsem napínavě sledovala MTV- předávání cen EMA 2012. A čekala jsem jestli se Justin a Selena společně ukážou, zapomněla jsem, že Justin má turné (možná i Selena). Takže nedorazili, ani jeden. Noo..hlavně mě to zajímalo, protože jsem se dozvěděla o údajném konci jejich vztahu, řeklo mi to více lidí a četla jsem to taky na internetu..myslela jsem, že jsou to jen fámy, ale dnes mi to opět řeklo více děcek ve škole a zároveň to i říkali na Óčku;)..Nevím no, jakože jasně že já jako menší Belieberka:D jsem chtěla Justina jen pro sebe, takže jsem chtěla, aby se rozešli:D, ale stejně ho nikdy nebudu mít jen pro sebe, ani ho nikdy neuvidím tak co už, ke všemu mít za lásku někoho, kdo je nešťastný..myslím, že Justin bude nešťastný určitě moc. Takže je mi to líto. '( Každopádně je prý na vinně konzertování a turné. Selena se údajně s Jussem měla rozejít před asi týden, kvůli pracovní vytíženosti- málo se poslední dobou výdávají- právě kvůli turné atd...Stejně si myslím, že se k sobě vrátí.;) Ikdyž jsem nejprve jejich vztahu nevěřila, neměla jsem Selenu ráda, tak stejně si myslím, že jim to dohromady moc slušelo.(:
Deniska.Halloweenská párty<33

4. listopadu 2012 v 15:35 | Deniska') |  Denisa*> stories...
Čusík jak je děcka?:) Vím dlouho jsem se neozvala.. ale to protože nemám moc času na blog, a kolikrát spíš nevím co sem ani napsat, protože někteří z vás mají rádi novinky o celebritách, někteří osobní deníčky, a tak nikdy nevím, co zvolit. :DD Jinak já se mám cajkiš;P jak už nadpis napovídá, ve škole jsme měli velkou přespáávací párty, :D ze dne 1.11. na 2.11. takže jsme se vzbudili a zachvilku nám začalo vyučování:DD Ale sranda byla fakt:P diskoška, hra na mumii, hra na vraha, stezka odvahy asi v 1 ráno po zhaasnuté škole:X:DD, a nakonec jsem usnula kolem 4 hodiny raní, protože jsem kecala se třema kamoškama:DD..portsě božííí<333 Jinak teď se divám na rekapitulaci X factoru USA♥ miluju x factor.:))
Přikládám fotku z párty:). PS: jsem ta v horní řadě, 5. zprava:P hnědy dlouhy vlasy:D
Co děláte normálně o Halloweenu?
A co jste dělali letos na Halloween?
:))))


Deen.
Děkuju za návštěvu, doufám, že se ještě někdy uvidíme;**♥
Vaše , Denisa'))♥