Založení blogu?:// ... prosinec 2011 cca;)
•Proč mám na záhlaví zrovna Demi Lovato? Obdivuji ji za to co dokázala. Dokument, který jsem o ní viděla, mi hodně napověděl, o jejím charakteru. :/ :)) Joo hodně lidí ví, že měla bulimii, ale to není všechno. Mít bulimii nějak od 7 let(počátek rozvod rodičů) až do ještě neurčita:X to je dost těžký. Ještě do toho práce herečky a zpěvačky...

Prosinec 2012

Věřte, něvěřte

30. prosince 2012 v 13:43 | Denisa. |  Other/Ostatní
Ahoj, možná už hodně z vás mi nevěří.. ale přísahám, že to tak je. Pár dní před Vánocema se mi rozbila nabíječka na notebook, je obědnaná, ale pořád nic. Chci se tedy omluvit za moje nečlánkování a neobíhání! Ale snažím se pozastavit blog (do té doby než dostanu tu nabíječku) už asi týden, ale tenhle pc se seká každou minutu, a jen dostat se na blog.cz trvá třeba půl hodiny. Takže se moc omlouvám, a tímto POZASTAVUJI na dobu neurčitou (asi týden,2). Prosím teda Affs o omluvení, a snad to vezmete na vědomí, nemůžu vám tak tedy, ani napsat na blogy, aby jste věděli, že pozastavuji, na můj blog asi už moc nechodíte, když vidíte, že zde nic nebřibývá. Omlouvám se, opravdu! Co nejdřív to půjde, hned jsem tu zpět! Jediný co mi celkem jede je facebook. Ale blog, je to na tomto pc zlý. :(( Snad jste si užili Vánoce.. mějte se pěkně, a berte to na vědomí, děkuju .Ahoj Denda.

Těžké období.

13. prosince 2012 v 18:37 | Deniska') |  Denisa*> stories...
Ahoj, takže jsem se rozhodla, konečně něco připsat, jak už jste mohli zjistit v minulém článku, a nadpisu tohoto článku, tohle období je pro mne fakt hodně těžké. (Jojoo snažím se psát spisovně;D), nechci se o tom zase moc rozpisovat, protože, do slz už se mi nechce, ale přece jen vám k tomu něco řeknu, takže důvody mé abstinence na blogu:
1) Zemřel Bubin.
- Bubinek byl jeden z mých nejlepších přátel, celé dětství na vesnici jsem s ním prožila. Každý rok 2 měsíce. Zůstal v mém srdíčku, i v srdcích naší rodiny napořád. I když nebyl přesně můj, ale dědečka, stejně jsem ho měla jako takového menšího bráchu. :((
- Rasa: Voříšek
- *1995 †10.11.2012
- fotka ZDE .
2) Kamarád- nekamarád?
- Vloni jsme navštěvovala v Brně tzv. srazy, kde chodili děcka v mém věku, pár se jich opilo, pár fotilo, pár se skámošilo a nějaká menšina byla zakřiknutá v koutě brněnského Špilberku. Chodil tam taky jeden kluk se svým nejlepším kámošem, ten kluk se mi hodně líbil, a nebyla jsem jediná, (líbí se mi pořád, ale ne tak jako dříve).
- 1.7.2012 jsem si začala psát s tím jeho BFF a psali jsme si až do zhruba konce září, každý den, třeba do 4 ráno, v září samozřejmě už tak do půlnoci. Pak se vše zvrhlo a naše kamarádství se jako kdyby rozplynulo, ale já ho mám tak ráda, naivka, jsem z těch jeho zpráv, myslela bůhvíco..
- Vše se obrátilo, a já se stala tou dolízavou. Psali jsme si předvčerejškem asi po 2 měsících, ale už to nebylo, jako dříve, a ani nebude. Moc mě to mrzí, asi před měsícem, jsem kvůli němu tak 3×, 4× brečela z toho že už si nepíšeme, a pořád se mi chce brečet. Ale snažím se už na to nemyslet, i když to moc nejde.
- Během těch cca 3 měsíců máme spolu bez mála 11 000 zpráv, což je druhý nejvyšší počet, nejvíce mám s kamarádkou, a to sní mám ty zprávy, za asi 3 roky a mám s ní cca 16 000 - 17 000, ale s ním za 3 měsíce!:/
3) Zemřela Bena.
- Beninka byla něco jako Bubinek, ale v ženském rodě.
- Rasa: malý knírač, pepř a sůl zbarvení
- Beninka jako Bubinek, byla součástí naší rodiny.
- Byl to tetin a strejdův pejsek, naprosto zdravá byla.
- Uměla snad 20 povelů, nikdy by neporušila stanovený ,psí řád, :D:) ( to můj pes: Peggy, zas jo;D//)
- teď nevím přesně, zeptám se tety, ale myslím zhruba: *2001 †6.12.2012:(((
- fotka ZDE
4) Bolesti.
- Takže poslední asi 3 - 4 dny, mám bolesti v oblasti hrudníku, srdce.. dnes jsem byla u doktorky a poslala mne na kardiologii (k odborníkům na srdce) a rehabilitace, dnes jsem tam s mamkou nejela, řekly jsme že počkáme ještě, pokud se do zítřka ta bolest zhorší, tak zítra pojedeme.
5) Příjimačky.
- Protože jsem v 9. třídě moc se hrozím příjmacích zkoušek, chci zkusit gymnázium, je to takový můj sen, pokud mne nepříjmou, zlomí mi to srdce..ale bojím se, že se nedostanu.. Scia jsem otevřela tak 20× za 3měsíce, achjo, jsem tak blbá.
6) Vánoce a starosti.
- Každoroční vánoční starosti typu, co koupit lidem na Vánoce? Za týden je tu máme, a já mám jeden, jediný dárek a to pro tetu (od Beninky), nemám pro nikoho ze třídy, ani pro ostatní členy domácnosti. Achjo... snad do týdne něco zvládnu nakoupit, ale kde vzít money, že?;(
....
Poslouchám písničky typu: Demi lovato- Give your heart break, 1D- live while we're young, One thing, Džejbýho staré songy:)), pomáhá mi to, celkem vzchopit se:))
Snad se za chvíli to období přežene, a už bude jen dobře.:)
A konec světa? Snad nepříjde, stačí věřit!:)<3
Paa Deniska.:3

Jedno z nejtěžších období mého života.

6. prosince 2012 v 18:18 | Deniska') |  Denisa*> stories...
Ahoj, tohle není klasický článek, jen chci oznámit jednu věc a to, že ...
Asi za poslední týden jse ještě neobíhala já vím, ale omlouvám se, jaksi teď prožívám období, jak už zmíněné v mém nadpisu článku...V nejbližších dnech (snad zítra) vám podám přesné vysvětlení, musím si nějaké údaje o narození určité bytosti ověřit.:'((♥ .. Snad mě pochopíte...moc se omlouvám za neaktivitu, ale vážně, nejsem v nejlepší článkovací formě/náladě.
Takže teď zasednu ke Twilight, a pokusím se jen brečet a brečet.
PA DENISA
Děkuju za návštěvu, doufám, že se ještě někdy uvidíme;**♥
Vaše , Denisa'))♥